Новини проекту
Найзахопливіші детективи для підлітка
Wizeclub Education: курси додаткової освіти в Україні
Що робити, якщо болить поперек
Онлайн академія Mate academy – від мрії потрапити в IT до першої роботи
Мобільні додатки для підтримки організації навчання та співпраці в освітньому процесі
Школа англійської для дітей: важливість навчання та як вибрати кращу школу
Хто такий Зевс?
Вивчаємо англійську за допомогою читання
Благодійність та соціальна відповідальність бізнесу
Як обрати надувний басейн?
Як створити і розкрутити групу у Фейсбуці без блокування
Практичні рекомендації по вибору школи англійської мови
Options for checking articles and other texts for uniqueness
Різниця між Lightning та USB Type-C: одна з відмінностей iPhone
Столична Ювелірна Фабрика
Відеоспостереження у школі: як захистити своїх дітей?
Чим привабливий новий Айфон 14?
Розширений пакет за акційною ціною!
iPhone 11 128 GB White
Програмування мовою Java для дітей — як батьки можуть допомогти в навчанні
Нюанси пошуку репетитора з англійської мови
Плюси та мінуси вивчення англійської по Скайпу
Роздруківка журналів
Either work or music: 5 myths about musicians and work
На лижі за кордон. Зимові тури в Закопане
Яку перевагу мають онлайн дошки оголошень?
Огляд смартфону Самсунг А53: що пропонує південнокорейський субфлагман
БЕЗПЕКА В ІНТЕРНЕТІ
Вітаємо з Днем Вчителя!
Портал E-schools відновлює роботу
Канікули 2022
Підписано меморандум з Мінцифрою!
Голосування
Як Вам новий сайт?
Всього 4 людини

Історія школи

Дата: 22 жовтня 2018 о 22:54, Оновлено 4 лютого 2022 о 09:09
Автор: Бороні М. С.

Горонглабська гімназія

     Територія села Горонглаб розташована на північно-західній частині Берегівського району біля угорського кордону. Вперше про село Горонглаб були відомості з 14 століття. Свою назву село дістало від самітньої каплиці біля якої стояла пересувна дзвіниця, або бомжівська домівка. Місцевістю села Горонглаб володіла сім’я графа Ловньої. Століттями місцевість належала  Великого- Ловнянського графства.

     До 1984 року у с.Горонглаб функціонувала Дзвінківська восьмирічна школа, яка була розміщена в трьох старих будівлях. Двом з яких уже було майже 80 років.

     На початку 80 років у селі Дзвінкове і Батрадь (одна сільська рада) головою правління колгоспу «Перемога» став Бузовський Владислав Васильович. Він звернув увагу на пристосовані приміщення для класів школи і невідповідність умов для подальшого навчання учнів в цій школі. Тому на нараді правління колгоспу він підтримав прохання жителів села Дзвінкове про початок будівництва в селі нової восьмирічної школи. У 1983 році підготувавши відповідні документи для будівництва і розпочалось будівництво школи майже в центрі села. Фінансування будівництва забезпечило правління колгоспу «Перемога» під керівництвом голови Бузовського В.В. Будівництво школи було здійснено за 1 рік . І вже навчальний рік 1985-1986 року розпочався в новій школі. Школа була розрахована на 192 учнівських місць. Школа стала окрасою села, гарна двоповерхова будівля. На першому поверсі були розміщені початкові класи, гардеробна, шкільна бібліотека, спальня кімната для учнів початкових класів, а також ігрова кімната для групи продовженого дня. На кожному поверсі школи функціонували санвузли. Крім перелічених навчальних класів на першому поверсі була розміщена їдальня з харчоблоком на 40 учнівських місць, майстерня на 30 учнівських місць. Майстерня для технічного трудового навчання була добре обладнана. На першому поверсі також розташований спортивний зал. На другому поверсі розміщені навчальні кабінети та класи, кабінети для учнів 5-9 класів. Були 4 навчальні кабінети: кабінет історії, біології, математики та лінгафонний кабінет для вивчення мов і велика фізико-хімічна лабораторія для проведення дослідів і лабораторних робіт. В школі працювали хороші педагоги, які давали міцні знання учням. Завдяки цьому учні займали призові місця на олімпіадах, на спортивних змаганнях, а далі продовжували навчання в технікумах, гімназіях, в середніх школах, а потім у вищих навчальних закладах України та Угорщини. У школі серед працюючих вчителів і вихователів майже 80% випускники нашої школи. В 2001 році наше село пережило дуже руйнівний весняний паводок. Досить великої  шкоди будівлі школи наніс паводок. На території села був повністю зруйнований дитячий дошкільний навчальний заклад. У цьому ж та 2001 році виникла потреба дошкільного закладу, таким чином школа була реорганізована в Горонглабську школу-сад. Фінансування школи-саду проводилося з бюджету сільської ради села Батрадь. Для сільської ради фінансування школи-сад було дуже важким.Тому у 2005 році було ліквідовано школу-сад і реорганізовано на Горонглабську загальноосвітню школу І-ІІ ст. Міністерством освіти було видано наказ про обов’язкову дошкільну освіту. На цей час у селі Горонглаб дитячий садок не був відбудований і Горонглабська ЗОШ І-ІІ ст. знову була реорганізована на НВК І-ІІ ст. с. Горонглаб  з 1-го вересня 2011р.

     З 1985р. по 1997р. директором школи працював Чейпеш Едуард.

     З 1997р. по 2011р.  – Рябошапка Ганна Василівна.

     З 2011р. по 2017р.- Деметер Роберт Васильович

     З 2017р. тимчасово виконує обов’язки Бороні Маріанна Степанівна, заступником директора є Макара Ольга Михайлівна, головою профспілки – Гержені Андріана Бейлівна .

 Колектив Горонглабського НВК І-ІІ ступенів нараховує 19 педагогічних працівників. У навчальному закладі працює 9 класів, чисельністю 50 учнів та 2 групи дошкільнят на 30 дитячих місць. Тут створені всі належні умови для успішного навчання та виховання учнів. Педагогічні працівники докладають багато зусиль, щоб навчальний процес був цікавим і приносив хороші результати.     Педагогічний та учнівський колективи нашої школи неодноразово беруть участь у районних конкурсах. Кожного року учні школи беруть участь у районних предметних олімпіадах, конкурсах української та рідної мови, спартакіадах, конкурсах художньої самодіяльності і часто посідають призові місця, примножуючи славу рідної школи.

Коментарі:
Залишати коментарі можуть тільки авторизовані відвідувачі.